دانش بنیان شدن ریل پرتوآ

تاریخ: 15 بهمن 1402 

ریل آسانسور تولید کارخانه پرتوآ – اصفهان به عنوان محصول دانش بنیان پذیرفته شد.

نتیجه گیری کارشناسان دانش بنیان بعد از انجام  ممیزی از کارخانه پرتوآ اصفهان :

پیچیدگی های فنی در حوزه طراحی فرآیند تولید شامل نورد گرم و کشش سرد جهت دستیابی به تلرانس ابعادی 150 میکرومتر و نیز خیز 2 میلیمتر در طول 5 متر مطابق با استانداردهای بین المللی در راستای دستیابی به الزامات مقررات ایمنی ساخت و نصب آسانسورها، از متوسط سطح فناوری های موجود در کشور بالاتر بوده و دستیابی به آن مستلزم انجام تحقیق و توسعه توسط یک تیم فنی خبره می باشد.

قرارداد پرتوآ ساوه با شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران

تاریخ : 1 آذر 1402

قرارداد با شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران جهت ساخت و پوشش 40 کیلومتر لوله “20 ( ضخامت 5 میلیمتر با گرید ST52  به مقدار 2631 تن ) در راستای طرح آبرسانی به شهرهای سوران، مهرستان و هیدوچ از سد ماشکید علیا در حال اتمام و تحویل قطعی میباشد.

خط تولید پوشش سه لایه کارخانه پرتوآ

تاریخ: 1 بهمن 1402

خط تولید پوشش سه لایه کارخانه پرتوآ – اصفهان راه اندازی گردید.

پیرو عقد قرارداد با شرکت تامین آب صفه (ایواسکو)، این کارخانه با تمام ظرفیت در حال اجرا و تحویل قطعی پوشش 25 کیلومتر لوله “64 ( با ضخامت 15 میلیمتر با گرید  ST52 به مقدار 15000 تن ) در راستای طرح سامانه انتقال آب از دریای عمان به صنایع استان اصفهان میباشد.

دريافت گواهينامه بين المللي سيستم مديريت كيفيت (ISO 9001)

تاریخ : 15 شهریور 1400

كارخانه پوشش پرتوآ ساوه موفق به دريافت گواهينامه بين المللي سيستم مديريت كيفيت ( ISO 9001) گرديده است.
كارخانجات پرتوآ به همراه شركت هاي همگروه خود، همواره در راستاي بهبود كيفيت سطح خدمات و محصولات توليدي مطابق با استاندارد هاي جهاني فعاليت نموده و محصولاتي با كيفيت بالا را ارائه ميدهند.